TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Hava ve su soğutmalı Chiller ürünleri ile ilgili her türlü servis hizmetini veriyoruz. Chiller servisi olarak, ürün kurulumu, bakım ve onarım, açma kapama, her türlü tamirat işlemlerini, bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile yapıyoruz. Servis hizmetlerimiz, hava soğutmalı ya da su soğutmalı sistemlerin gereksinimlerine göre sunuyoruz. Chiller ürünleri daha çok hastane, okul, fabrika, Avm gibi yerlerde kullanıldığı için yıllık bakım sözleşmesi yapıyor ve daha hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz.

Chiller Bakım Hizmetleri

Firmamız, Chiller ürünlerinin her türlü bakımını yaparak, maksimum verimlilikte çalışmalarını sağlamaktadır. Soğutma sistemleri için kullanılan ürünlerin uzun ömürlü olabilmesi için bakım ve onarımlarının düzenli olarak yapılması gerekiyor. Servis hizmetlerimiz her zaman chiller ürünleri üzerinde uzmanlaşmış olan elemanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Periyodik bakım hizmetlerimiz ile düzenli olarak bakımlarının yapılmasını, sistemde herhangi bir teknik aksaklığın yaşanmamasını sağlıyoruz.

Chiller Bakım Anlaşmaları

Chiller ürünleri ile ilgili sunduğumuz servis hizmetlerimizi, çeşitli anlaşma türleri ile firmalara düzenli olarak sunuyoruz. Yapacağımız anlaşmalar, periyodik bakımların ve arıza tamirlerinin düzenli olarak gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Bakım anlaşmalarımız şunlardır.

  • Koruma bakımı,
  • Periyodik bakım,
  • Plansız bakım anlaşması,
  • Proaktif bakımlar,
  • Arıza onarım anlaşması,

Chiller hava soğutmalı ve su soğutmalı sistemlerini kullanan tüm kurum ve kuruluşlarla anlaşma yaparak, servis hizmetlerinden eksiksiz faydalanmalarını sağlıyoruz.

Chiller Bakımında Neler Yapıyoruz?

Chiller soğutma sistemleri ürünleri ile ilgili bakım hizmetlerimizde, herhangi bir arıza olmasa bile tüm bölümlerin kontrollerini yapıyoruz. Servis hizmetlerimizde yatığımız bakımlar, evopotör ve kondenserin temizliği, elektrik tesisatı ve voltaj değeri kontrolü, fan temizliği, hava kanalları temizliği, gaz basınç kontrolü gibi işlemleri yapıyoruz. Bakım sırasında tespit ettiğimiz, hasarlı ve arızalı parçaların değişimini yaparak, yüksek performansta çalışmasını sağlıyoruz.

Düzenli Bakımın Önemi

Chiller soğutma sistemleri ürünlerini yılda en az iki defa periyodik olarak bakım yapılmasının önemli olduğunu belirtiyoruz. Ürünler, çevre dostu ve insan sağlığına uygun olarak üretilmektedir. Çok sayıda çalışanın bulunduğu fabrika gibi yerlerde, havanın temizlenmesi ve ısı ayarının yapılabilmesi için tercih ediliyor. Düzenli bakımın yapılması, sistemin sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Sistemde bakımsızlık nedeniyle arıza meydana geldiğinde, arıza giderilene kadar birçok sorun yaşanabilecektir. Servis hizmetlerimizi sunarken, bakımın önemini ve arıza oluşmaması için hangi dönemlerde bakım yapılması gerektiğini müşterilerimize bildiriyoruz.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ